‘Në shtator do tërbohem komplet’, e veshur me bikini Olta Gixhari bën...

‘Në shtator do tërbohem komplet’, e veshur me bikini Olta Gixhari bën deklaratën e fortë (FOTO)

347
0

Olta Gixhari është padyshim një nga personazhet e njohur më të komentuar.

 

Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes dhe jo rrallëherë komentohet për pozat e saj provokuese.

 

Të njëjtën gjë aktorja ka bërë edhe së fundmi. Gixhari ka publikuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj, ku duket më në forë se kurrë.

 

Mirëpo nuk kanë munguar as komentet e shumta, ku ka rënë në sy ai i moderatores Jonida Vokshi,

Screenshot_2.jpg

‘Po pse mi pse? Superseksi im’, i shkruan Jonida

 

‘Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet’, i përgjigjet Olta.