Në kuzhinë duke gatuar, Jorida Tabaku si rrallëherë publikon foton me vajzat...

Në kuzhinë duke gatuar, Jorida Tabaku si rrallëherë publikon foton me vajzat binjake: Ka mama goca

218
0

 

Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku mbrëmjen e djeshme ka ndarë një foto të ëmbël.

Tabaku si rrallëherë ka ndarë një foto me vajzat e saj binjake, Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë teksa gatuan, ndërsa dy vajzat e saj të ulura mbi banak, ndihmojnë nënën e tyre për të bërë darkën.

“Ka mama goca”, shkruan Tabaku mbi foton.