Ndërroi jetë pasi porositi kafen, miqtë dedikime prekëse ndaj 24 vjeçarit: Mbrëmë...

Ndërroi jetë pasi porositi kafen, miqtë dedikime prekëse ndaj 24 vjeçarit: Mbrëmë dëfryem, sot na preve krahët…

648
0

Mbrëmjen e djeshme ka humbur jetën 24- vjeçari Meleq Allhidri nga Prrenjasi.

 

Mësohet se sapo ka hyrë në një bar-kafe, ai ka porositur kafe por pa marrë ende porosinë ka rënë nga karrigia në dysheme, ku ka ndërruar jetë. Ndërkohë dyshohet se shkak i vdekjes të ketë qenë ataku kardiak.

 

Të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale ndaj të riut, ku miq, shokë dhe familljarë kanë shprehur tronditjen që kanë ndjerë nga kjo fatkeqësi. Ata pohojnë se nuk do ta harrojnë kurrë dhe se mungesa e Allhidrit do të ndjehet gjithomë.

82064953_2513274808768039_1849776495229140992_n.jpg

 

81397399_2759495094283815_931484230754500608_n.jpg

 

82244345_1426763834114235_4928025138760253440_n.jpg

80883308_2489924427989866_7397018613925806080_n.jpg