Naomi Campbell tregon dekoltenë në Romë

Naomi Campbell tregon dekoltenë në Romë

325
0

Në Romë për sfilatën e Gucci në Muzeun Capitoli, Naomi Campbell ka treguar të gjithë seks apelin e saj.

 

Super modelja e famshme, 49 vjeç, është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të zi me fije ari, duke treguar dekoltenë dhe këmbët zbuluar.

Teksa parakalonte duke treguar format e saj perfekte, përpara aparateve fotografikë, modelja ka zbuluar edhe gjoksin.

 

foto galeri

 

Shihni të gjithë galerinë e top modeles me ikonike të të gjitha kohërave…