Motra ofendon Kim Kardashianin, i thotë prostitutë

Motra ofendon Kim Kardashianin, i thotë prostitutë

464
0

kim-8_1472841236-2027993-1

Shou familjar i Kardashianëve jo gjithmonë kalon si duhet.

Madje njëra nga motrat, Khloe Kardashian, ka thënë se motra e saj, Kim, ishte veshur si një “prostitutë” me një fustan të shkurtër të ngushtë, e të zi.

Kurse vetë Khloe më pas kishte publikuar një fotografi të saj në Instagram e veshur me xhinse dhe një bluzë të hapur pothuajse e gjitha tek gjoksi.

Ndërsa Kim di nganjëherë edhe ta teprojë. Kim ka vërtetë të pasme të mëdha, por jo edhe gjoksin. Ajo gjithmonë mundohet, që të tregojë gjoksin sa më shumë të mundet, kështu nganjëherë, duke treguar pothuajse edhe “thithkat” vetëm e vetëm që të duket, sikur ka një gjoks të tillë të ngritur dhe që në fakt nuk është i tillë.

Dhe nëse analizohet mirë kjo përpjekje e saj, duket se është mjaft e shpifur sidomos në një fotografi të fundit nga ajo.