Motit, e enjte 26 shtatori 2019

Motit, e enjte 26 shtatori 2019

185
0

RESHJET

Priten reshje lokalisht mesatare në qarqet: Lezhë, Durrës dhe Tiranë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 26 °C

në vendet e ulëta: 17 / 28 °C

në vendet malore: 10 / 22 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje