Moti sot, e diel, 30 qershor:

Moti sot, e diel, 30 qershor:

383
0

Temperaturat do të jenë me rritje

30 qershor 2019 moti do të  jetë me kthjellime në të gjithë vendin.

Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   14/28°C

Zonat e  ulëta  18/36°C

Zonat  bregdetare 22/34°C

 

Shperndaje