Moti për sot dhe fundjavën!

Moti për sot dhe fundjavën!

269
0

Ditët me diell do të na shoqërojnë deri në fundjavë. Këtë të premte, deri të dielën në të gjithë vendin parashikohet mot i kthjellët, me pak vranësira dhe pa reshje shiu. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit sot pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 6 / 17 °C

në vendet malore: 4 / 14 °C

Shperndaje