Moti për ditën e sotme 25 Qershor 2019

Moti për ditën e sotme 25 Qershor 2019

255
0

E marta do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu në  zonat malore. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   17/27°C

Zonat e  ulëta  22/36°C

Zonat  bregdetare 24/34°C