Moti i keq, furgoni i pasagjerëve del nga rruga në Vlorë

Moti i keq, furgoni i pasagjerëve del nga rruga në Vlorë

369
0

 

Një furgon ka dale nga rruga në vendin e quajtur rruga e lumit të Vlorës në fshatin Vranisht. Një burrë është plagosur dhe ka thyerje të gjymtyrëve të poshtem. Ndërkohë raportohet se i dëmtuari nuk ka se si ta transportohet për në spital pasi është bllokuar rruga nga bora. Pritet të ndërhyhet me helikopter.