MOTI e shtune 8 Shkurt 2020

MOTI e shtune 8 Shkurt 2020

344
0

Sot moti do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje graduale.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  -6/6°C

Zonat e ulëta  1/13°C

Zonat bregdetare 4/13°C

Shperndaje