MOTI e shtune 4 janar 2020

MOTI e shtune 4 janar 2020

169
0

Dita e shtunë do të nisë me diell e ngrica në zonat malore.

Gradualisht gjatë mesditës do të zhvillohen vranësirat.

Mëngjes i ftohtë dhe era do të fryjë e lehtë nga kuadrati i veriut, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2 dhe 3 ballë.

Temperaturat do të pësojnë rritje të lehta:

zonat malore -2ºC deri në 9ºC

zonat e ulëta 0ºC deri në 15ºC

zonat bregdetare 3ºC deri në 16ºC

Shperndaje