MOTI e shtunë, 23 Nëntor 2019

MOTI e shtunë, 23 Nëntor 2019

249
0

 

RESHJET

Nuk priten reshje në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 18 °C

në vendet e ulëta: 7 / 19 °C

në vendet malore: 3 / 12 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Shperndaje