MOTI e shtunë, 19 tetor 2019

MOTI e shtunë, 19 tetor 2019

186
0

 

RESHJET

Nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 23 °C

në vendet e ulëta: 13 / 24 °C

në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje