MOTI e shtunë, 11 Janar 2020.

MOTI e shtunë, 11 Janar 2020.

336
0

Temperatura nën zero dhe… / Si pritet të jetë moti për sot

RESHJET

Nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 2 / 9 °C

në vendet e ulëta: -2 / 8 °C

në vendet malore: -1 / 8 °C

ERA

Era  pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje