MOTI e merkurre 15 Janar 2020

MOTI e merkurre 15 Janar 2020

347
0

Edhe gjatë ditës së soteme në vendin tonë do të mbizotërojë mot i kthjellët, ku gjatë paradites vranësirat kalimtare do të jenë të zhvendosura në zonat malore.

Parashikimi

RESHJET

Nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 13 °C

në vendet e ulëta: 3 / 13 °C

në vendet malore: 0 / 8 °C

ERA

Pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje