MOTI e hënë, 11 nëntor 2019

MOTI e hënë, 11 nëntor 2019

201
0

RESHJET

Priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në pothuajse gjithë territorin e vendit.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 19 °C

në vendet e ulëta: 10 / 19 °C

në vendet malore: 4 / 12 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë

Shperndaje