MOTI e enjte, 24 tetor 2019

MOTI e enjte, 24 tetor 2019

194
0

RESHJET

Nuk priten reshje në të gjithë qarqet

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 13 / 27 °C

në vendet malore: 8 / 22 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje