Moti, e enjte 22 Gusht 2019

Moti, e enjte 22 Gusht 2019

365
0

RESHJET

Nuk priten reshje .

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 35 °C

në vendet e ulëta: 22 / 36 °C

në vendet malore: 16 / 30 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet dhe zonat malore.

Shperndaje