MOTI e diel 15 Shtator 2019

MOTI e diel 15 Shtator 2019

306
0

Edhe dita e diel,  do të jenë me temperatura të larta dhe mund të bëni edhe plazh.

Reshjet e shiut janë larguar nga Shqipëria, ndërsa era është mesatare.

Më poshtë keni parashikimin e motit për të dielën:

Reshjet

Nuk priten reshje .

Temperaturat

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

Era

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje