Moti 25 Nentor 2020

Moti 25 Nentor 2020

246
0

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash dominojnë motin gjatë paradites. Por mesdita dhe orët vijuese largojnë vranësirat fillimisht nga zonat bregdetare dhe me pas gjithë territori do përfshihet nga kthjellimet.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 19°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar dallgëzim i ulët.

Shperndaje