Momenti i sikletshëm në transmetim live, i ftuari nxehet në debat, më...

Momenti i sikletshëm në transmetim live, i ftuari nxehet në debat, më pas i ndodh…. papritura

412
0

Gjatë një debati të fortë për temën e luftës në një emision televiziv, ka ndodhur një incident i vogël.
Nasim Haradinaj, nënkryetar i OVL-së, në debat e sipër me Gani Gecin, në një moment ka peshuar aq shumë mbi tavolinën pranë së cilës gjendej, duke e thyer kështu xhamin e saj, gjë e cila ka nxitur edhe të qeshura në studio.

Përveç Nasim Haradinajt e Gani Gecit, në studio kanë qenë edhe Daut Haradinaj dhe Milaim Zeka. /GazetaExpress/

xhami-i-thyerr