Moderatorja shqiptare largohet përfundimisht nga televizioni

Moderatorja shqiptare largohet përfundimisht nga televizioni

426
0

einxhelshkira_1466873802-4331148

Moderatorja Einxhel Shkira ka vendosur të largohet përfundimisht nga televizoni.

Ajo e ka bërë të ditur këtë lajm në revistën “Story”. Einxhel ka qenë prej tre vitesh moderatore në televizion, ajo u bë e njohur në In Tv, ku së fundmi drejtonte emisionin “In Da Hood”.

Gjithashtu ajo ka qenë edhe njëherë në vëmendjen e mediave për shkak të një lidhje të mundshme mes saj dhe Bekim Balaj, të cilën e kanë mohuar të dy.

Shperndaje