Moderatorja shqiptare “çmend” mediat e Ballkanit, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

Moderatorja shqiptare “çmend” mediat e Ballkanit, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

134
0

Ajo është një nga femrat më simpatike të ekranit. Moderatorja sportive ishte e pranishme tre ditë më parë në ndeshjen Tirana-Partizani, ku tërhoqi vëmendjen e tifozëve në stadium dhe jo vetëm. Së fundmi kanë nisur të shkruajnë për Gea Brahajn edhe mediat e huaja. Bukuroshja shqiptare është bërë shumë e njohur në Ballkan dhe vendet fqinje s’kanë ndaluar së shkruari për të.

Në shkrimet e mediave të huaja, Gea komplimentohet për bukurinë dhe format trupore. Ka qenë vetë moderatorja sportive, ajo që ka ndarë këto lajme në “Instastory”, duke treguar se ishte mjaft e gëzuar.

“Vazhdojnë të shkruajnë për mua. Balkan”, ka shkruar Braha në postimet e sj në “Instagram”, ku numëron plot 271 mijë ndjekës.

pres.png

 

media.png

balkn.png

derbi.jpg