Moderatorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës, i rrëshket bluza dhe...

Moderatorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës, i rrëshket bluza dhe i del….. (FOTO)

602
0

Chloe Ferry, prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, bëhet jo pak herë kryetema e mediave rozë, për shkak të skandaleve në të cilat përfshihet.

Së fundmi, përsëri vëmendja është kthyer nga 24-vjeçarja, pasi është fotografuar teksa e dehur në publik.

Biondja është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.

d2-1_copy.jpg