Modelja tregon tmerrin që ka kaluar prej gjoksit të madh

Modelja tregon tmerrin që ka kaluar prej gjoksit të madh

357
0

Modelja Ashley James ka habitur me një rrëfim të saj. Ajo ka treguar se për të nuk ka qenë diçka e mirë që ka një gjoks të madh.

Madje kjo gjë shpesh herë e ka futur në telashe atë. Modelja ka treguar se shumë herë dënohej në shkollë për këtë gjë.

Sipas saj përmasat e gjoksit kanë qenë një tragjedi e madhe për të. Ajo është dënuar në shkollë, pasi përqafonte vëllanë e saj, pasi e cilësonin si sjellje imorale.

Modelja ka deklaruar: “Merrja dënime edhe kur përqafoja vëllain tim, gjithmonë trajtohesha si imorale për shkak të madhësisë së gjoksit dhe të formave të tjera.”

Mesa duket të pasurit një gjoks të madh paska rezultuar një “fatkeqësi” për modelen. Ndërkohë shumica e femrave ëndërrojnë të kenë një gjoks të madh.