Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

553
0

Modelja shqiptare, Iris Shala, nuk ka hezituar kurrë t’i tregojë linjat trupore.

Ajo njihet si modele që vepron në Kroaci dhe ky tashmë nuk është një sekret.

Bukruoshja në bikini ngjyrë të kuqe ka treguar trupin e saj fenomenal në një mur, shkruan Telegrafi.

Iris është shumë e njohur në Kroaci dhe arsyen e dimë pse. /Telegrafi/

#croatia

A photo posted by i R i S (@iris.shala) on