Modelja gjermane, sozi e Rita Orës (Foto)

Modelja gjermane, sozi e Rita Orës (Foto)

529
0

Ajo quhet Jasmine Sanders dhe është një modele gjermane.

E veçanta e saj përveç faktit se është një modele shumë e bukur është se ajo ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me këngëtaren shqiptare Rita Ora.

Bukuroshja 25-vjeçare ka forma fantastike trupore, ku Daily Star ka shkruar “Sanders, Rita Ora me të pasme seksi”.

Ndërkohë, këngëtarja shqiptare gjendet në kryeqytetin italian të Romës për projektin e ri, i cili shumë shpejt do të dal para publikut botëror. /Telegrafi/