Milan transferon futbollistin më të mirë nga rivali i Serie A (FOTO)

Milan transferon futbollistin më të mirë nga rivali i Serie A (FOTO)

217
0

Lucas Biglia pritet të jetë përforcimi i ardhshëm në Milan. Lucas Biglia nuk është paraqitur sot në ditën e parë të përgatitjeve të Lazios për sezonin e ri. “Gianluca di Marzio” ka bërë të ditur se mesfushori ka ofertë nga Milan. Biglia dëshiron të largohet nga klubi dhe Lazio i ka dhënë kohë edhe 48 orë që të paraqitet në Olimpico. Por, Milan dëshiron ta shfrytëzojë kohën e ofruar për të arritur marrëveshje për transferimin e tij në San Siro.