Meta takon Doris Pack dhe përcjell një mesazh për ndërkombëtarët

Meta takon Doris Pack dhe përcjell një mesazh për ndërkombëtarët

114
0

Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në Facebook ka shpërndarë një foto në takim me ish-eurodeputeten Doris Pack.

Kreu i shtetit shprehet se “ish-eurodeputetja gjermane është një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë”.

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë.