Meta, ‘mirëmëngjes’ shqiptarëve nga ujëvara e Përvallës duke bërë simbolin kombëtar

Meta, ‘mirëmëngjes’ shqiptarëve nga ujëvara e Përvallës duke bërë simbolin kombëtar

76
0

Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka përshëndetur shqiptarët sot nga ujëvara e Prevallës duke bërë simbolin kombëtar.

Mirëmëngjes të dashur miq! – shkruan Meta në Fb krahas këesaj videoje. – Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!”

loading...