Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes nga njerëzit e njohur që…

Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes nga njerëzit e njohur që…

546
0

Iku koha kur duhet të kishe frikë nga të panjohurit! Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e Dashit se duhet të ketë kujdes nga të njohurit të cilët do t’i ftojë në shtëpi.

Horoskopi i publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Dashi

Dikush nga familja do perpiqet tju kushtezoj jeten duke ju detyruar ne kete periudhe te beni gjera qe nuk i kishit planifikuar Kujdes nga njerzit e njohur qe fusni ne shetpi

 

Demi

Ne rrugen tuaj do keni nje pengese pothuaj te padukshme qe do jete nje kurth ne planet tuaja duke ju ndryshuar komplet drejtimin dhe duke ju hapur probleme ligjore apo me te afermit

 

Binjaket

Nje ceshtje ekonomike mund te komplikohet kaq shume sa do kerkoni mbeshtetje tek dikush i afert Pikerisht ketu do bini nga shiu ne bresher

 

Gaforrja

Mund te bini ne kurthin e familjaritetit dhe te mos dilni dot me duke u mbytur me veten tuaj pa pasur mundesi zhvillimi Ky pozicion ju penalizon shume ne cdo aspekt

 

Luani

Nje plan shume i fshehte do thurret kunder jush dhe do prek ndjeshmerit tuaja Kjo do ndodh nga njerez qe dine pikat tuaja te dobeta sidomos ne pune dhe jete personale

 

Virgjeresha

Nese i jeni futur nje pune ne grup duhet te gjeni rrugen e daljes nga labirinthi ku jeni futur Ne te kundert mund te mbeteni brenda nje projekti pa pasur shume shanse per evidemtim personal Ne dashuri keni ngaterresa

 

Peshorja

Vetem pas nje rremuje dhe nje intrige do arrini te evidentoheni perseri ne krye te nje pune apo nje pozicioni te larte karriere Por kujdes mos bashkepunoni me shume se duhet me familjare

 

Akrepi

Me intuite do arrini te zgjidhni nje problem i cili ju kishte bere te pamundur te shikoni gjerat e duhura qe ju perkasin dhe qe ju japin zhvillim Do takoni nje person te rrezikshem

 

Shigjetari

Ne fushen ekonomike dhe shpirterore do kete nje paqartesi dhe pershtjellim te tille ku nuk do kuptoni si do vijne te ardhurat e ppritura dhe perse ne kete moment

 

Bricjapi

Do keni te beni me nje partner shume intrigant ne nje bashkepunim ose do beheni pjese e nje intrige e cila ju komplikon jeten personale

 

Ujori

Ne jeten e perditeshme do keni afrimitete me njerez qe nuk do jene te qarte ne qellimet e tyre Kujdes ne lidhje me punen dhe vendimet qe merrni

 

Peshqit

Dashuria do behet interesi juaj kryesor dhe padashur do bini ne kurthin e dikujt qe do shfrytezoj ndjenjen tuaj per te perfituar duke ju ndare me partnerin ne disa raste