Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Sot fati do luajë me ju

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Sot fati do luajë me ju

462
0

Bëhet fjalë për shenjën e Luanit. Sipas astrologes Meri Shehu fati do luajnë me këtë shenjë sot për sa i përket mundësive që do i japë dhe atyre që do i marrë.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Nje bote e krijuar deri tani rreth jush do jap prova dhe nese do ju duhet te ndryshoni gjerat tuaja duhet ta beni sidomos ne planin personal

 

Demi

Ju hapen mundesi perseri ne nje vend te larget por gjithmone ne nje baze te re apo nje ndryshim destinacioni Pasi ka patur pengesa ne rrugen tuaj

 

Binjaket

Jeni ne kerkim te parave dhe gjerave qe ju bejen te sigurt Nje mundesi e re do hapet pas nje humbjeje te perkoheshme ne ceshtjet ekonomike

 

Gaforrja

Do ndroni duart ne lidhje me bizneset bashkepunimet apo drejtimin e puneve Nje mundesi e mire ne kete periudhe qe te rinovoni marredheniet ne cift

 

Luani

Fati do lozi me ju persa i perket mundesive qe ju jep dhe ju merr Duhet te jeni te afte te kuptoni ate qe ju duhet dhe qe ka me shume vlere dhe zhvillim per momentin

 

Virgjeresha

Sot do vihen ne prove ndjenjat tuaja dhe personat drejt te cileve drejtohen interesat tuaja ne pergjithesi Do kuptoni te verteten dhe do zgjidhni dicka te re

 

Peshorja

Ceshtje te rendesishme familjare dhe karriere do dalin perpara jush Do merrni nje drejtim te ri apo nje projekt te ri ne menyren se si do organizoni te ardhmen

 

Akrepi

Shume ide mendime dhe takime me njerez te fuqishem Shume tullumbace do plasin qe tju tregojne se njerzit e fuqishem nganjehere jane fllucka

 

Shigjetari

Nje inxhinjeri e vertet ndryshimi ne ceshtjet tuaja ekonomike Shkojne e vijne shanset dhe pengesat derisa te hapet rruga e duhur ne malin e veshtire

 

Bricjapi

Ju duhet shume bvendosmeri dhe stabilitete qe te merrni vendime te medha pasi ne kete periudhe ju rrethojne vetem vendime te medha

 

Ujori

Ka ardhur momenti ti jepni fund vrasjeve te mendjes pasi realiteti ju del hapur pa u fshehur dhe ju duhet vetem te pranoni ndjenjat tuaja ne nje maredhenie apo lidhje te fshete pune apo personale

 

Peshqit

Ne fushen e qellimeve do ju duhet te merrni persiper me shume se sa ju mund te mbani Karrakteri juaj delikat mund te trembet nga ndyshimet e zjarrta