Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do çliroheni nga “kuçedra”

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do çliroheni nga “kuçedra”

234
0

Astrologia Meri Shehu ka publikuar sot në faqen e saj në Facebook horoskopin javor.

Horoskopi i publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Parashikimi Astrologjik Javor dhe Hene e Re ne Luan ne 1 Gusht 2019

Dashi
Mundohuni te beni nje fillim te ri Ne Dashuri do keni nje lidhje te re Nje pune e re do ju gezoj dhe nje udhetim

Demi
Do merreni me nje shtepi blerje apo ndryshim ose me nje prone Do ndryshoni ambjent dhe do keni takime errotike ne ambjente familjare

Binjaket
Nje plan dhe nje udhetim do shkoj shume mire Do takoni aventuren dhe dashurine Do takoni shansin dhe fatin

Gaforrja
Ceshtjet ekonomike do clirohen nga kucedra Do merrni frynenarrje Se shejti keqkuptimeve ne jeten tuaj do ju vij fundi

Luani
Kjo periudhe dhe kjo dite do ju nxjerrin nga erresira ne drite Merruni me jeten dhe jo me mohimet e dyshimrt

Virgjeresha
Kudo qe te ndodheni edhe ne vendin me te urryer do ndricoheni dhe do merrni energji e deshire per te rifilluar

Peshorja
Jeta juaj do ti perngjaj nje filmi Hollivudian te pelqyer dhe te vleresuar Miq shoke dalje argetime dhe flerte nuk do mungojne

Akrepi
Nje fillim i ri ju pret ne Karriere Ndriconi edhe me shume nese deri tani keni ndenjur ne hijeTregoni sa helm te mire e peoduktive keni

Shigjetari
Nese do kete monent udhetimi dhe zhvillimi do jete tani dhe perqendrohuni te bashkepunini me jashte vendit

Bricjapi
Asnjehere nje ceshtje shpirterore nuk eshte per ju me e rendesishme se nje llogari ekonomike Keni shansin ta rregulloni

Ujori
Do ndryshoni per mire partneritet e bashkepunim Nje martese apo lidhje qe fillon keto dite ju nxjerr ne drite

Peshqit
Do filloni nje pune te re dhe do cliroheni nga problemet shendetesore Kujdes edhe disa dite ne dashuri Ka keqkuptime

loading...