Meri paralajmëron këtë shenjë: Do martohesh, por kushtet i vendos..

Meri paralajmëron këtë shenjë: Do martohesh, por kushtet i vendos..

911
0

Bëhet fjalë për shenjën e Ujorit dhe sipas astrologes Meri martesa do të jetë kushti kryesor në jetën e kësaj shenje horoskopi.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu:

Dashi
Duhet qe sot te merrni vendime serioze ne jeten personale dhe ne pune. Nese keni lidhje pasionante ose celebroheni ose e humbni

Demi
Nje dominim femeror ne familjen tuaj do beje qe ju te perfshiheni ne pune dhe ceshtje familjare dhe te mos keni mundesi te jetoni me tej nje lidhje apo pasion. Kujdes me punen

Binjaket
Do takoni gruan fatale ne kete periudhe qe do ju ndikoj ne jeten tuaj. Nese jeni mashkull lidheni seriozisht nese jeni femer do ju prezantojne nje mashkull ne nje rreth shoqeror

Gaforrja
Sot do kuptoni qe celsat e thesarit tuaj shpirteror dhe material nuk i keni ju por dikush qe i perdor si te doje madje edhe me shume se ju

Luani
Do beni nje konfirmim te guximshem duke deklaruar ndjenjat tuaja dhe duke pranuar rregullat apo nje lidhje si serioze ne jeten tuaj personale

Virgjeresha
Sot do kuptoni qe nese nuk jeni cift me nje person qe e deshironi kjo nuk do ju ndihmoj megjithese keni pasion. Lidhja duhet bere serioze perndryshe nuk do funksionoj

Peshorja
Duhet te prezantoheni ne nje rreth te njohurish por tashme jo vetem si flertues apo ne kerkim por duke i vene emrin nje lidhjeje apo nje pune

Akrepi
Nese jeni femer sot duhet te tregoni forcen per te zoteruar njeriun qe doni apo per te fituar puenen qe deshironi. Mjaft me me toleranca dhe humbje kohe

Shigjetari
Ju duhet nje takim qe te sqaroni kushtet dhe ndjenjat tuaja ne nje lidhje qe ka qene ne distance apo ka pasur me shume komunikim se prakticitet

Bricjapi
Do merreni me nje ceshtje shume personale dhe nese keni edhe interesa ekonomike ne mes veshitre se mund te dilni pa marre persiper pergjegjesine e nje lidhjeje apo propozimi

Ujori
Martesa do jete kushti kryesor ne jeten tuaj ose martese bashkepunuese ose nga pasioni por kushtet tashme i ve partnerja

Peshqit
Qe te jeni mire ne perditeshmerine tuaj si fizikisht si psikologjikisht ju duhet nje partner besnik qe ju ndihmon ne detaje ne punen dhe planet tuaja.