Me uzo e verë, 4 koka të gazetarisë diskutojnë sesi do të...

Me uzo e verë, 4 koka të gazetarisë diskutojnë sesi do të rrëzojnë Edi Ramën (FOTO)

321
0

Nikollë Lesi intrigon me postimet e veta në rrjetet sociale.

 

Së bashku me Ylli Rakipin, tashmë i larguar nga News24, analistin Andi Bushati dhe Andi Bejten, Nikolla tregon se janë duke kurdisur një plan kundër kryeministrit.

 

Ata janë ulur për drekë në një nga restorantet e peshkut në kryeqytet dhe kanë zgjedhur që këtë foto ta publikojnë po vetë.

 

Autor i planit të rrëzimit të Ramës, sipas Lesit, është Andi Bushati.

 

‘Me Andi Bejtjen (majtas), Andi Bushatin dhe Ylli Rakipin. Seç po kurdis një plan kundër kryeministrit, ky Bushati!’, shkruan Nikolla si diçiturë të fotos.