Me të brendshme rrjete, Klaudia Pepa hap këmbët mbi divan! Transparente dhe...

Me të brendshme rrjete, Klaudia Pepa hap këmbët mbi divan! Transparente dhe provokuese, rrëmben gjithë vëmendjen (FOTO)

517
0

Klaudia Pepa ka ndarë një foto mjaft provokuese në rrjete sociale.

Featured image of article: Me të brendshme rrjete, Klaudia Pepa hap këmbët mbi divan! Transparente dhe provokuese, rrëmben gjithë vëmendjen (FOTO)Balerina, Klaudia Pepa21 Janar, 2020 9:52 Përditësuar: 10:22

TIRANË– E veshur seksi, me të brendshme rrjete në ngjyrë të zezë të cilat duken mjaft transparente, Klaudia Pepa nuk rresht së rrëmbyeri vëmendjen. Balerina tashmë me famë ndërkombëtare, ka pozuar në një divan, teksa ka hapur këmbët në një pozicion provokues.

Prej kohësh Klaudia Pepa është tranferuar në Itali, ku po zhvillon karrierën e saj si një balerinë e suksesshme, duke u bërë pjesë e disa programeve të rëndësishme