Me rroba banjo, Eni Çobani tregon për herë të parë format e...

Me rroba banjo, Eni Çobani tregon për herë të parë format e bëshme, mesazhi befasues: Gjërat përfundojnë…

442
0

Eni Çobani shfaqet si asnjëherë më parë, me rroba banjo pranë plazhit. Nuk mungon edhe një mesazh nga ana e avokates.

Shqipëri- Mos u habisni, Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere. Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banjo në ngjyrë të zezë.

E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit. “Gjërat përfundojnë,njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur ajo. Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh avokatja.

Nuk janë të pakta dhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.