‘Më mungon papi…’, vajza e Xhevdet Ferrit prek zemrën e çdo bije...

‘Më mungon papi…’, vajza e Xhevdet Ferrit prek zemrën e çdo bije me dedikimin për babain: Derisa të takohemi sërish… (FOTO)

342
0

TIRANË- Vajza e aktorit Xhevdet Ferri, që u nda nga jeta 2 javë më parë pas një sëmundjeje të rëndë, ka disa fjalë ku shpreh dhimbjen për largimin nga jeta të babait. Në një postim në rrjetet sociale, Bora shkruan se ky s’është fundi, dhe se sërish do të takohet me të atin…

 

“Lamtumirat nuk janë përgjithmonë; lamtumirat nuk janë fundi. Ato thjesht kamë kuptimin se më mungon derisa të takohemi sërish. Më mungon papi”- shkruan Bora.