“Më ka inspiruar Edi Rama”, Oriola Marashi habit me deklaratën

“Më ka inspiruar Edi Rama”, Oriola Marashi habit me deklaratën

344
0

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka publikuar disa foto duke ngrënë makarona dhe ka pyetur se pse dalin vajzat foto në këtë mënyrë.

“A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu? Më vdektë Endrit Mertiri nuk e di pse”, shkruan Mamaqi.

Kjo ka sjellë reagimin e shumë personave, por ajo që bie në sy është komenti i modeles Oriola Marashi, të cilën e kemi parë të bëjë një foto të tillë.

Ajo thotë se për foton duke ngrënë makarona e ka frymëzuar kryeministri Edi Rama, ndërsa ky koment ka ngjallur edhe më tepër reagime.

“Mua për vete më ka inspiruar EDI RAMA”, është përgjigjur Oriola Marashi.