Me format e saj super seksi, Ish-partnerja e Balotellit, provokon nga plazhi

Me format e saj super seksi, Ish-partnerja e Balotellit, provokon nga plazhi

308
0

 

Ish-partnerja e Balotellit dhe ish-e dashura e Alessandro Moggit, me të cilit për pak sa u fejua, ka ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit me disa foto që lënë pak vend për imagjinatën.

Raffaella  ka publikuar foto nga pushimet, mund të themi se ajo mbetet e freskët dhe joshëse, komplimentet për të, si gjithmonë, nuk mungojnë.