Me djalin në krah, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë!...

Me djalin në krah, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë! Fotoja e ëmbël dhe emri i veçantë

535
0

 

TIRANË- Ministrja, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Elisa Spiropali ka ndarë foton e ëmbël përkrah vajzës dhe djalit, bashkë me emrin e veçantë që ka zgjedhur për të birin.

“Kren,”- shkruan ministrja Spiropali, shoqëruar me një emiji zemre, krahas fotos së publikuar.