“Më 25 prill ora e ndëshkimit”/ Basha poston videon: Rama se ka...

“Më 25 prill ora e ndëshkimit”/ Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi i tij me mafien

203
0

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me përgjimet e antimafias italiane, ndërsa shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” shkruan Basha.