Mbretëresha Elisabet e palodhur.

Mbretëresha Elisabet e palodhur.

281
0

Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe edhe pse në moshën 93 vjeçare ende duket që është në formën më të mirë, shkruan Daily Mail.

Mbretëresha mbrëmë duke shumë mirë teksa arriti në një ndeshje të Polos.

Përkundër se ky ishte angazhimi i gjashtë brenda shtatë ditëve për Mbretëreshën.

Shkëlqesia e saj tradicionalisht dhuron trofeun ekipit fitues në fund të turneut të këtij sporti mbretëror.

Dje Mbretëresha ishte mysafire në Royal Ascot, dhe që prej se është e ka marrë fronin në vitin 1952, Mbretëresha ka qenë prezente çdo vit në mbrëmjen gala të garave më kuaj.

Ajo njihet si e apasionuar e këtij sporti.

Shperndaje