Mbi jaht me bikini të kuqe, Kejvina Kthella “çmend” fansat me pozën...

Mbi jaht me bikini të kuqe, Kejvina Kthella “çmend” fansat me pozën seksi (FOTO)

977
0

Ajo është një ndër vajzat më të ndjekura e të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për modelen e njohur, Kejvina Kthella, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

kejvina

Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen e fansave me postimet seksi dhe provokuese që bën në rrjetet sociale. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto ku shfaqet në jaht me bikini të kuqe.

kejvina 3

Në këtë foto ajo shfaqet e qeshur dhe tregon linjat e saj fizike të cilat janë perfekte. Poza e Kejvinës ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku ndjekësit i kanë bërë komplimente të ndryshme.

kejvina 1