Marina tregon gjoksin bombastik (Foto)

Marina tregon gjoksin bombastik (Foto)

580
0

marina_1472671461-925081

Ajo shfaqet gjithnjë sensuale dhe e kuruar deri në detaje.

Vajza seksi e këngëtares Eli Fara, edhe kësaj rradhe ka publikuar foto hot.

Marina Fara shfaqet me një fustan të shkurtër dhe pa sutjena ku ka nxjerrë në pah format trupore.

Duket që edhe juristja sensuale është e tërhequr nga fustanet e Zajmina Vasjarit përderisa ka publikuar disa foto në Instagram me të njëjtin fustan.

Shperndaje