Maluma dhe J.Lo u bënë bashkë në skenë për këtë ARSYE

Maluma dhe J.Lo u bënë bashkë në skenë për këtë ARSYE

100
0

Jennifer Lopez dhe ylli kolumbian i popit Maluma së fundmi kanë performuar së bashku në koncertin e tij në Madison Square Garden në New York për një motiv të veçantë.

Dy artistët e njohur e përdorën koncertin e Malumës si sfond për të filmuar një nga skenat e tyre për filmin e ardhshëm të quajtur “Marry Me”.

Aktorja 50-vjeçare dukej e mrekullueshme e veshur në fustanin e saj gold dhe pamjen e guximshme që kishte zgjedhur.

Nërkohë, pjesa e filmuar konsistonte në performimin e këngës “No me ames”, e cila ka qenë një bashkëpunim midis J.Lo dhe ish-bashkëshortit të saj, Marc Anthony.