‘Magjia e zezë ju ka mbuluar mendjen’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

‘Magjia e zezë ju ka mbuluar mendjen’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

303
0

Bëhet fjalë për shenjën e Virgjëreshës. Sipas Merit kjo shenjë duhet të çlirohet psikologjikisht pasi është bllokuar, sidomos në jetën personale.

 

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu:

 

Dashi

Do perballeni sot me nje pengese ligjore apo me nje person me influence qe ju ka znene rrugen e zhvillimit dhe nuk ju le hapesire te veproni.

 

Demi

Planet tuaja per nje ecuri me permasa te reja dhe zhvillim do ndeshen ne nje pengese apo hapesire bosh ku nuk mund te veproni Kujdes me fiksimet qe nuk ju lene te veproni.

 

Binjaket

Papritur ju ka znene nje inat dhe urrejtje e cila nese nuk kontrrollohet mund tju shtyj te beni gjera per te cilat do pendoheni por qe jane pak te frikshme.

 

Gaforrja

Ne jeten ne cift do ndeshni ne nje pengese komunikimi apo do zbuloni nje tradheti e cila ju le peng po nuk e kapercyet si ndjesi.

 

Luani

Dikush me qellim ju prish planet dhe komunikimet apo takimet qe keni ne lidhje me puenen tuaj. Kryesisht duhet te keni kujdes edhe me shendetin.

 

Virgjeresha

Magjia e zeze ju ka mbuluar mendjen ne kuptimin qe cdo gje ju duket sikur ju eshte bllokuar sidmos ne jeten personale. Clirohuni psikologjikisht.

 

Peshorja

 

Nje ndryshim i madh duhet bere ne ceshtjet baze te jetes familjare. Nese ndjeheni te bllokuar ne nje vend apo shtepi ndryshoni vendin apo shtepine.

 

Akrepi

Nje pengese ne komunikim apo ne planet tuaja ka ardhur pas nje takimi me dike qe ju ka ndikuar shume keq me energjine e tij. Mund te keni takuar nje vampir energjie.

 

Shigjetari

Nje bllokim ne ceshtjet ekonomike duhet pare me kujdes. Duket sikur kucedra ka bllokuar ujin e burrimit tuaj .Kujdes ne rrugen qe do zgjidhni. Duhet tja filloni nga e para duke djegur token e keqe.

 

Bricjapi

Ju do ndjeheni si mjeshter te errësires apo njerzit me me pervoj ne fushen e perballjeve te mistershme apo te magjise se keqe ne mendjen tuaj.

 

Ujori

Te shohesh nga e ardhmja duhet te perdoresh ndricimin. Do kete disa perfaqesues te shenjes tuaj qe do veprojne me mire ne erresire Kujdes prej tyre.

 

Peshqit

Nese ndeshni me nje person qe ju detyron te futeni nen ndikimin e tij dhe kjo ju lodh atehere beni te pamunduren ti largoheni.