lvana Gjata nuk harron ditën speciale të mikeshës së saj

lvana Gjata nuk harron ditën speciale të mikeshës së saj

121
0

 

Besa Kokëdhima ka festuar kete te hene ditëlindjen e saj të 31-të dhe nëse nuk ia kujtuan të gjithë virtualisht derisa ajo vetë postoi këtë video, natyrisht urimet gjatë ditës nuk i kanë munguar. Nga familjarët, nga miqtë e afërt e nga të gjithë fansat që e ndjekin. Por Elvana Gjata, një prej mikeshave të saj të ngushta, edhe pse larg, nuk mund të mungonte me praninë e saj në një ditë si kjo, madje ia ka uruar në mënyrë shumë origjinale ditën speciale Besës. Në një video të postuar në Instagramin e saj, Besa bashkë me tufën e luleve dhe fustanin po ashtu plot lule, ka falënderuar Elvanën për urimet e ëmbla që i ka dërguar. Beba, emri me të cilin mikeshat i flasin njëra-tjetrën me përkëdheli, nuk ka harruar as këtë vit tufën e luleve dhe urimet për mikeshën e ngushtë.