Luana Vjollca nuk po ndalet, i dha ‘flakën’ sërish rrjetit

Luana Vjollca nuk po ndalet, i dha ‘flakën’ sërish rrjetit

268
0

Luana Vjollca ka ardhur me disa foto të reja nga Maldive.Ka ditë që Luana Vjollca po qëndron në Maldive, dhe nga atje po e ‘çmend’ një rrjet të tërë. Moderatorja dhe këngëtarja në Instagram po publikon foto të ndryshme dhe tani i ka nraë me ndjekësit dy me të cilat duket tejet joshëse.Disa media shqiptare po pretendojnë se atje ndodhet me Krenar Cocajn mirëpo derisa ajo nuk ka bërë të ditur diçka konkretisht, asgjë nuk është e sigurtë.